Güvenlik Kamerası izmir

Güvenlik Kamerası izmir

Güvenlik Kamerası Fiyatları Kaç Paradır? Nekadardır?

Güvenlik Kamerası Sistemi Fiyatları Nedir?

Firmamızı günde hiç aramasa otuz kırk kişi aramakta ve bilgi almaktadır. Bize gelen telefonlarda en çok karşımıza çıkan ya da ilk sorulan soruların başında, güvenlik kamerası sistemi ne kadar tutar? Güvenlik kamerası fiyatları ne kadar?  Gibi sorulardır. Yalnız kullanıcının burada çok büyük bir yanlışı var. Kullanıcı alacağı hizmete, ürüne ve benzeri hiçbir şeye bakmıyor. Yalnız fiyat odaklı düşünüyor ki işte tam bu nokta da kötü niyetli insanların tuzağına düşüyorlar.

Güvenlik Kamerası izmir, Neden mi? Ucuz olan maldaki hileyi kesinlikle düşünmezler ya da bir mal ucuzsa neden ucuz sorusunu asla sormazlar. Bu mal nedir neyin nesidir ilgilenmedikleri için işe sadece fiyat odaklı baktıkları için ileride karşılaşacakları sorunları hiç düşünmezler. Kamera mı kamera bu kadar, ucuz mal satanlarda ucuz satabilmek için kalitesi ürünler satarlar.

Piyasada bulunan belli başlı markaların fiyatları hemen hemen her yerde aynıdır. Çünkü belli başlı marka olmak bunu gerektirir. Fiyat listeleri stabildir, listelere güncelleme geldiğinde tüm toptancı ve perakendecilerin haberi olur. Eğer internet üzerinde bile biri bir malın fiyatını yanlış girdiyse hemen firma toptancıları tarafından aranıp uyarılır. Bu markanın kalitesini gösterir. Sağlam bir markanın ürününe kimse yüksek kar koyamaz çünkü fiyatı ve kar marjı her yerde bellidir. Bu son kullanıcının lehinedir. Kimse rasgele fiyat veremediğinden dolayı kullanıcı ürünü pahalıya almamış olur.

 

Ama diğer bir yandan da ucuz mal isteyip ucuz mal alanlar esasında çok pahalı aldıklarının farkında değil ya da ucuz mal alacak kadar zenginlerdir. Ucuz malın markası belli olmadığından fason üretimdir. Herhangi biri Çin’de ürünü yaptırır, Türkiye’ye sokar, üzerine ne yazarsa markası ol olur. Fiyatı da ne yazarsa o olur J halbuki çok ucuz kalitesi 10-15 dolarlık kamerayı 40-50 dolar gibi çok yüksek karla satabilir. Kullanıcı bunu fark edemez çünkü mukayese edemez. O marka sadece o satıcıda yada onun alt bayilerinde vardır.

Bunları inanın telefonda her gün onlarca kişiye anlatmaktayım. Bazıları güvenip inanıyorlar sağ olsunlar. Bazıları da paramız yok ucuz mal istiyoruz diyorlar. Tercih sizin. Ben size doğruları yazmaya çalıştım.

Piyasada bulunan kaliteli, garantili ve güvenilir markaların dört kameralı setleri ortalama 1500-2000 tl arasında değişmektedir. Markasına göre, firmanın maliyetine göre belirlediği montaj işçiliği ücretlerine göre bu rakamlar değişmektedir. Size tavsiyem bu tür markaları da bilinen, tecrübe ve referans sahibi sağlam firmalara montajını yaptırın. Belki 100 200 tl fazla isteyebilirler ama en azından doğru , kaliteli ve sorunsuz yapacakları kesin. Çünkü bu tür firmalar arızaya araç göndermeyi asla istemezler. Bunun nedeni ise sürekli personel çalıştırmalarından dolayı maliyetleri yüksektir. Saat ücretleri pahalıya gelmektedir. Arızaya gidesiye kadar bir montaj daha yapıp gelir sağlarım diye düşünürler. Çünkü arızaya gidildiğinde geçen zaman, kullanılan yakıt ve malzeme tamamen firmaya zarar olarak yansımaktadır. Bu yüzden arızaya gitmemek için kaliteli malzeme ve ekipman kullanırlar. Bu yüz ikiyüz liralık farklarda buradan doğar, yüksek gider ve kaliteli malzeme kullanmaktan.

Piyasadaki En güvenilir orta ve üst segmen markaların başında Hikvision grubunun ürünleri olan, Dunlop, Haikon, Spectra ile Neutron, Dahua gelmektedir. Bu markaların sürekli teknik desteği, müşteri hizmetleri, kargo hizmetleri ve yazılım desteği vardır. Tamamı kendi yazılımları olduğundan sorunsuz bir şekilde çalışmaktadırlar. Tüm cep telefonları, tablet ve bilgisayarlar için yazılım geliştirmekte ve sürekli güncellemektedirler. Bu güvenilir markaların montajlarını bizlere yaptırabilirsiniz. Dört kameralı sistemler ortalama 1500 TL den başlamakta olup istediğiniz şekilde bir sistem kurulabilir. Kurulumunu yaptığımız tüm sistemler iki yıl boyunca garantili olup, garanti süremiz maksimum bir haftadır. Otuz gün değildir.