AHD IP KAMERA GUVENLİK SİSTEMLERİ İZMİR

AHD Kamera Sistemleri izmir, Analog HD Güvenlik Kamera Fiyatları, AHD Güvenlik, iş yeri kamera sistemi, apartman güvenlik kamerası, izmir kamera sistemleri, izmir güvenlik kamerası fiyatları, izmir güvenlik kamerası sistemleri

AHD kamera sistemleri, koaksiyel kablo üzerinden görüntü sinyallerini eski analog teknolojiye göre en az beş kat daha net ve kaliteli görüntü veren, görüntü kalitesi ip kamera sistemleri ile neredeyse bire bir olan son yılların en çok tutulan kamera sistemleridir. Sistem eski analog alt yapısını kullanarak ip kamera kalitesinde görüntü vermektedir. Sistemin görüntü kalitesi ve bu kaliteye göre fiyatı oldukça makuldür. Para/performans oranı en ya da fayda/maliyet oranı en yüksek olan kamera olmasından dolayı şu an piyasada en çok tutulan sistemlerdir.

Firmalar bu teknolojiye farklı isimler takmışlardır. Güvenlik sektörünün öncü firmaları AHD sistemlerine kendi teknolojilerini de ekleyerek birkaç versiyon kamera çeşit ve sistemleri çıkarmışlardır. Örneğin Hikvision firması; Turbo HD ya da HD-TVI teknolojisi ile satarken, Dahua grubu ise bu ürünleri HD-TVI teknolojisi ile üretmektedir, ya da Neutron firması AHD teknolojisi adı altında üretmektedir. Esasında hepsinin görüntü kalitesi neredeyse aynıdır. Gözle görülür bir fark görmek çok zordur.

Bu teknolojinin mimarisi analog sistemlerden sonra 960H görüntü çözünürlüğü ile başlamıştır. Fakat 960H sistemlerin görüntü kalitesinde analog sistemlere nazaran gözle görülür bir fark olmadığından çok duyulmamıştır. Sonrasında çıkan AHD, HD-TVI ve HD-CVI teknolojilerinin görüntü kalitesindeki fark ise hiç anlamayan ya da daha önce hiç kamera sistemi kullanmamış bir kullanıcı tarafından bile fark edilir derece yüksek bir kalite üstünlüğü olmasından dolayı çok hızlı bir şekilde yayılmıştır.

Güvenlik kamerası sistemleri izmir, bölgesi için fiyatlarımız 4’lü kamera sistemleri için montaj dahil 1500 TL’den başlamaktadır. Sisteme dahil olan ürünler :

 

4x AHD Güvenlik Kamerası 720p Çözünürlük ve Sony CCD Gece Görüşlü

1x AHD DVR Kayıt Cihazı 4 Kanallı

1x 1TB Güvenlik Hard Diski

1x 96W Kaçak Akım Kesicili CCTV Adaptörü

8x BNC Konnektör

4x Power Jack

100 Metreye Kadar 2+1 Bakır CCTV Kablosu (100 metreden sonra metre başına 1 TL olarak fiyatlandırılır.)

Tüm bu Sistem montaj işçiliği ile beraber 1500 TL’den başlamaktadır.